Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Nodarbības: Es un māksla II

24.02.2018

Nodarbību apraksts: 

Programma domāta pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma. Tā veidota tā, lai apmeklētājs iepazītu mākslu caur personīgo pieredzi. Nodarbību tematika ir saistīta ar muzeja ekspozīcijām un izstādēm. Katra tēma palīdz saprast kādu noteiktu mākslas šķautni – kompozīcijas, saturisko vai radošo. Skatoties oriģinālus, domājot un, galvenais, pašiem radot, pamazām ir iespējams apgūt atšķirīgu autoru dažādos laikos lietoto mākslas valodu. Tā apmeklētājos veidojas priekšstats gan par mākslas plastisko un daudzveidīgo dabu, gan arī par to, ka katrs cilvēks nes sevī radošo potenciālu un iemaņas, kuras iespējams attīstīt.

 Nodarbība ilgst aptuveni 2 stundas. Tā sākas ar muzejpedagoga stāstījumu par izvēlēto tēmu, kam seko zīmēšanas uzdevums, kas vienmēr ietver sevī radošumu, brīvu izvēli un interpretāciju. Galvenā vērība tiek veltīta izpratnei, patstāvīgas domāšanas un zīmēšanas praksei, jo saruna ar mākslu vienmēr ir personiska.

 Priekšzināšanas nav nepieciešamas, bet vajadzīga vēlēšanās attīstīt sevi. Rezultāts vienmēr ir labs. Nodarbības vada māksliniece un muzejpedagoģe Baiba Sprance. Līdzi jāņem eļļas pasteļa krītiņi.

Datums: 24.02.2018.

Laiks: 12:00- 15:00

Biļešu cena: 1,50 Eur

Norises vieta: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Adrese: Rīga, K. Valdemāra iela 10

Detaļas

Datums:
24.02.2018
Notikums Category:

Vieta

Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs
K. Valdemāra iela 10
Rīga,