Foto: www.mammafe.lv

Šonedēļ mūsu sestdiena iesākās diezgan agri, jo bija jāpaspēj izdarīt daudz un dažādu lietu. Viena no lietiņām ko biju apsolījusi Sanijai, bija Mākslas muzeja nodarbību “Es un māksla II” apmeklēšana. Kaut gan Sanija neaizraujas ar zīmēšu brīvajā laikā, šīs  nodarbības tika gaidītas ar lielu nepacietību.

Mākslas muzejā ieradāmies nedaudz pirms nodarbību sākuma, kas sākās 12:00.  No sākuma iepazināmies ar nodarbību vadītāju, kura mums izklāstīja nodarbību noteikumus un vajadzīgās lietiņas. Kopā devāmies uz muzeja trešo stāvu, kur mūs iepazīstināja ar šīs nodarbības tematiku un laikaposmu. Tad atlika tikai izvēlēties kopējamo gleznu un salikt savu darba vietu. Nodarbību ilgums no 45 minūtēm līdz 2 stundām. Doties projām var pēc paša ieskatiem.

Mūsu abu kopsavilkums. Ļoti jauka un relaksējoša nodarbe, kuru pavadīt kopā ar savu ģimenīti. Nevaru nepieminēt jauko nodarbību vadītāju, kura izklāstīja padomus kā labāk kopēt gleznas un sniedza savu palīdzību, jas kaut kas neizdevās kā gribētos. Mums abām ļoti patika, noteikti aiziesim vēl kādu reizīti.  Nodarbību cena 1,50 Eur no personas. Starpcitu nodarbības notiek katru nedēļu ceturtdienās un sestdienās.  Nodarbību datumus vari aplūkot manā kārummirkļu kalendārā. Internetā norādīts, ka līdzi jāņem eļļas krītiņi, tad mans ieteikums paņemt līdzi arī parasto zīmuli un dzēšgumiju.

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *