Foto: www.mammafe.lv

Kopš mūsu ģimenīti papildināja jaunākā māsiņa, šī bija pirmā reize kad ar Saniju apmeklēju kādu pasākumu ārpus mājām. Tākā Sanija ar stāstu “Alise brīnumzemē”  vēl nebija iepazinusies, tādēļ Leļļu teātra apciemojumu gaidīja ar nepacietību. Ierodoties teātrī Sanija bija patīkami saviļņota un izrādi skatijās ar lielu ziņkārību.

Mans kopsavilkums

Kā bija norādīts Leļļu teātra mājaslapā, izrāde patiešām paredzēta skolas vecuma bērniem, tādēļ jaunākiem bērniem šo izrādi neieteiktu apmeklēt. Neieteiktu apmeklēt bērniem zem septiņiem gadiem, jo izrāde diezgan bagāta ar zemtekstiem un tekstiem, kas bērniem nav viegli uztverami Piem: frāzes- domā ko runā vai runā ko domā, nocirst galvu, bende un citi.

Visā kopumā izrāde likās diezgan mistiska un haotiska, jo nebija ne kluminācijas, ne stāsta risinājuma. Tākā es jau savā bērnībā biju iepazinusies ar “Alise brīnumzemē ” stāstu, tad man bija viegli uztvert leļļu teātra nodoto stāstu, bet Sanijai tas bija grūtāk. Tādēļ tomēr iesaku pirms šīs izrādes noskatīties filmu vai izlasīt grāmatu, lai kaut nedaudz izprastu stāsta būtību.

Biju patīkami izbrīnīta, ka izrādē piedalijās ne tikai figūras, bet arī paši aktieri, kas visnotaļ izrādei piešķīra dzīvīgumu. Izrādes viens no galvenajiem  mērķiem sasniegts, jo Sanijai izrāde patika. Tādēļ iesaku šo izrādi noskatīties bērniem, lai rosinātu fantāziju un domu lidojumu.

 

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *