Foto: www.mammafe.lv

Man viennozīmīgi patīk joga, vismaz šajā dzīves posmā. Un tas nav tikai tādēļ, ka nodarboties ar jogu šobrīd ir stilīgi.  Man joga ir dvēseles un fizisko spēku izvingrināšana. Pēc jogas jūtos uzlādēta un patīkami relaksēta. Arī bērniem ikdiena ir emocionālu piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilna, ka šāda nodarbe būtu tieši kā laikā.

Un tad vienu dienu man zvana māsa un saka, lai apmeklēju Survival kit mājaslapu, ka tur  bērniem esot lieliskas jogas rotaļas nodarbības, kur ar jogas vingrinājumu palīdzību iespējams izprast sava ķermeņa iespējas. Es protams nedomājot aplūkoju un Saniju pieteicu šai nodarbībai.

Survival Kit nodarbības norisinājās K. K. fon Stricka villā, kas visnotaļ rada noslēpumainības un sendienu auru. Papildus jogas rotaļai ir iespējams aplūkot arī dažādu mākslinieku izstādes. Sanijas rezumē par jogas rotaļu- ļoti patika. Uz jautājumu vai gribētu vēl, bija pārliecinošs jā!  Survival kit piedāvā arī ekskursijas bērniem, dažādas radošās darbnīcas un citus pasākumus. Vēl gribēju piebilst, ka Survival Kit šie pakalpojumi pieejami par patiešām mazām naudiņām. Ja vēlies ko vairāk uzzināt par Survival kit, apmeklē mājaslapu.

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *