Foto: www.bebrens.lv

Mana iepazīšanās ar kosmētiku sākās apmēram astotās vai devītās klases laikā. Un arī šobrīd ar kosmētiku īpaši necenšos aizrauties. Bet Sanijai arvien vairāk prasās pēc spilgtām nagu lakām un citiem kosmētikas spīduļiem.  Mans uzskats vienmēr ir bijis, ka mazām meitenītēm nav jākrāsojas, bet gan jāļauj izdzīvot bērnība. Gan tādēļ, ka kosmētika ir kaitīga un tādēļ, ka bērniem ir jābūt bērniem, nevis bērniem pieauguša cilvēka veidolā. 

Zinu, ka mana meita nepavisam nav priecīga, ka neļauju viņai izdaiļoties ar kosmētikas brīnumiem, jo jau bērnudārza laikā Sanija minēja, ka meitenēm uzkrāsoti nadziņi un lūpas. Sanija ļoti dusmojās, ka viņai šis prieciņš iet garām.

Labi, labi, kopumā jau neesmu jau TIK stingra mamma, šad un tad mājas apstākļos atļauju padraiskoties ar lūpu krāsām un citiem kosmētikas līdzekļiem.

Manās rokās nesen nonāca pavisam kas jauns, man vismaz tā gribas domāt- nagu laka, kas paredzēta bērniem. Superīgi ir tas, ka šo nagu laku ir iespējams  nomazgāt ar ūdeni un tā ir saudzīga mazo meiteņu nadziņiem. Vai nav jauki? Aptuvenā nagu lakas cena ~ 7.80 Eur. Internetā  iegādāties šo nagu laku var šajā lapā www.bebrens.lv. Lai krāsaini mazo meiteņu nadziņi!

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *