Ar lieliem soļiem tuvojas izlaidumu laiks. Mūsu atvasītēm pirmais nozīmīgākais izlaidums ir absolvējot bērnudārzu.  Lai gan Sanijas izlaidums bija pirms nepilna gada, bet vēl ar smaidu un lielu prieku atceros savas princesītes īpašo dienu.

Ja godīgi, tad šī diena īpaša bija ne tikai bērniem, bet arī vecākiem, jo sapratu, ka mans mazais bērniņš sāk pieaugt un kļūt par patstāvīgāku cilvēciņu. Iesaku vecākiem izbaudīt šo pirmo izlaidumu, jo, manuprāt, tik sirsnīgs un ārkārtīgi mīļš pasākums vairs nebūs neviens izlaidums. Vēl tagad pēc gada, kad mēdzu skatīties iefilmēto izlaiduma video nopil kāda asariņa, jo ir taču tik mīļi un neizsakāmi skaisti. Apbrīnoju grupiņas audzinātāju ieguldīto darbiņu.

Ļoti daudzas māmiņas šobrīd mēdz uzdot jautājumu, ko lai velk meitukam uz bērnudārza izlaidumu. Lielākā daļa mammu atzina, ka meituki vēlas garas princešu kleitas, bet nav īsti pārliecinātas par šādu izvēli.

Atzīšu, ka arī man lielākās grūtības sagādāja izlaiduma kleitas atrašana.  Tādēļ dalīšos savos ieteikumos kā un kur es atradu Sanijas izlaiduma tērpu.

Zināju, ka Sanijas grupiņā citas meitenes  gribēja tās garās un kuplās princešu kleitas. Cik labi, ka Sanijai īsti nebija šādas vēlmes. Šādai princešu kleitai nesaskatīju ne mazāko lietderīgumu. Jā, zinu daudzas mammas teiks, kad tad vēl varēs uzvilkt tādu kleitu, ja ne tagad! Bet īstenība izstaigājot veikalus, tādas princešu kleitas ir ļoti maz. Un ņemot vērā, ka tuvojas 1.septembris un kleitiņa būs nepieciešama vēl vienam nozīmīgam pasākumam- lēmām par labu daudz klasiskākai kleitiņai. Zemāk var aplūkot Sanijas izlaiduma kleitiņu.

 

Foto: www.mammafe.lv

Foto: www.mammafe.lv

Tātad mani noteicoši faktori izlaiduma kleitas izvēlē:

  • lietderīgums- lai varētu sapucēties arī 1.septembrī
  • svinīgums
  • klasiska- vienkārša piegriezuma kleitiņa
  • kleita pasteļtoņos- grupiņā bija norunāts, ka meiteņu kleitiņas būs gaišos toņos
  • saprātīga cena
  • atrast kleitiņu, kas nebūs arī kādai citai
  • kleitiņa, kas patiks Sanijai

Sākšu ar to, ka kurpītes iegādājos veikalā Accessories. Zeķubikses iegādājos Rimi veikalā. Bet matiņus izrotājām ar manu matu rotu uz gumijas – puķīti bēšos toņos. Matiņus pati biju ieskruļojusi ar lokšķērēm. Cik zinu daudzas mamma savus meitukus veda pie frizieriem. Ļoti skaisti meitenēm izskatijās kopā saņemtu matu frizūras.

Foto: http://eu.accessorize.com

Foto: http://eu.accessorize.com

Lielveikalos kleitu kaut kā negribejās iegādāties, jo taču zināju, ka Sanija pārdzīvotu, ja kādai citai būtu tāda pati kleitiņa. Tādēļ kleitiņu meklēju pēc iespējas mazākos un nepazīstamākos veikaliņos un tirdzniecības vietās. Izrakņāju arī visu internetu un vienbrīd vēlējos pasūtīt to no Monsoon internetveikala, bet beigās izdomāju, ka tomēr foršāk, ka var uzmērīt.

Vienā jaukā dienā oma mums ieteica aiziet uz Lazy Francis veikaliņu, tur itkā pārdodot skaistas kleitiņas. Protams, ka nākošajā dienā bijām jau veikaliņā.  Godīgi sakot es biju tik laimīga, ka atradām šo veikaliņu un šo kleitiņu! Mana sirds bija mierīga, jo zināju, ka Sanijai šī kleitiņa ļoti patīk.

Kopsavilkumam varu teikt, ka  izlaidumā 50 % meitenītēm bija kuplās, garās princešu kleitiņas un otriem 50 % bija klasiska griezuma, dažāda garuma kleitiņas.  Puišiem mugurā bija melni un gaiši uzvalki. Ui, cik  labi  viņi visi izskatījās. 

Mani atradumi- šādas kleitiņas nebūs lielveikalu klāstā:

Monsoon.co.uk

Foto: http://eu.monsoon.co.uk/

Foto: http://eu.monsoon.co.uk/

Lazy Francis

Foto: www.lazyfrancis.lv

Foto: www.lazyfrancis.lv

Glam Collection

Foto: https://www.facebook.com/glamcollectionlatvia/

Foto: https://www.facebook.com/glamcollectionlatvia/

Leny Tomy Factory

Foto: http://www.lenytomyfactory.com/#

Foto: http://www.lenytomyfactory.com/#

Mini Me

mini

Foto: www.facebook.com/minime.cesis/photos_stream

Petra 

Foto: www.petra.lv

Foto: www.petra.lv

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *