1. Bērni ēd

Foto: www.janisroze.lv

Foto: www.janisroze.lv

Apraksts: Bērni. Prieks un rūpes katru dienu. Labākais un grūtākais, interesantākais un neparastākais, neprognozējamākais un iedvesmojošākais darbs pasaulē. Grāmatā atradīsiet receptes: vasarai, rudenim, ziemai, pavasarim, bērnu ballītēm un citas saistošas receptes.

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Jānis Roze”

Cena: 11,85 Eur

2. Sveika Rūbij

Foto: www.janisroze.lv

Foto: www.janisroze.lv

Apraksts: Galvenā grāmatas varone ir meitene Rūbija ar ļoti plašu iztēli. Sekojot Rūbijas piedzīvojumiem, bērniem atklājas programmēšanas pamatnostādnes. Katru grāmatas nodaļu papildina uzdevumi- mazie topošie kodētāji varēs ļaut vaļu iztēlei.

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Jānis Roze”

Vecums: no 5 gadiem

Cena: 15 Eur

3. Ekspedīcija Zaķusalā

Foto: www.janisroze.lv

Foto: www.janisroze.lv

Apraksts: Tas ir aizraujošs un bagātīgi ilustrēts stāsts par tīģerēnu Jāgo, kas ir detektīvs un izmeklē sarežģītas un slepenas lietas, un viņa franču brālēnu omulīgo tīģerēnu Riksu, kas bērniem palīdzēs apgūt dažus vārdus un teikumus franču valodā.

Cena: 10,95 Eur

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Jānis Roze”

4. Kaķis Stiķis noslēdz vecus rēķinus

Foto: www.zvaigzneabc.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Žagatēna Džimija banda ir notverta un ieslodzīta cietumā. Un tā šiem arī vajag! Taču nevienam nezināma ļaundare un runcis, vārdā Rudais Cepums, žagatas nezin kāpēc ar viltu atbrīvo. Kaķim Stiķim ir skaidrs: viņam būs nepieciešamas visas zināšanas un prasmes, lai neliešus notvertu. Šī ir otrā kaķa Stiķa grāmatiņa.

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”

Cena: 8,98 Eur

5. Mauntvudas spoku skola

Foto: www.zvaigzneabc.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Dižās Raganas, Mauntvudas spoku skolas dibinātājas, šajā ārkārtīgi slepenajā mācību iestādē audzēkņus skolo vissmalkākajās spokošanās prasmēs. Kaut arī Smirdīgais Druīds, Bezkājainais Karavīrs un Banšija Vera ļoti cenšas būt šausminoši, viņu pašu bailes tiem neļauj nevienu pa īstam izbiedēt. Bet tad skolā ierodas divi bērni. Daniels un Šarlote te meklē palīgus, kas tiktu galā ar vareniem un nekrietniem pretiniekiem. Bariņš drosmīgu spoku auj kājas uz cīņu, bet vai viņi visu nepadarīs vēl ļaunāku?

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”

Cena: 10,99 Eur

6. Tīģeris, kurš ieradās uz tēju

Foto: www.zvaigzne.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Arī šīs grāmatas galvenais varonis ir “mincis” – varen liels, strīpains un ar lielisku ēstgribu. Sofija kopā ar māmiņu grasās dzert tēju, kad atskan durvju zvans. Un pēkšņi ierodas viņš – tīģeris!

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”

Cena: 8,98 Eur

Vecums: no 5 gadiem

7. Zeķu Zaķa pidžamu ballīte

Foto: www.zvaigzne.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Kā ir jaukāk – iet ciemos vai uzņemt viesus pie sevis? Vakarā atgriezties mājās vai palikt pie draugiem pa nakti? Zeķu Zaķa draugi Lācītis Pauliņš un Kaķītis Kauliņš dzīvo Ķērpju meža otrā pusē. Tas ir visai tālu, tāpēc Zaķis nolēmis sarīkot nevis parastu ciemošanos, bet īstu pidžamu ballīti. Bet lai līksmi nosvinētu sengaidīto tikšanos, visiem trim draugiem nāksies krietni papūlēties. Par to stāstīts pasakā. Grāmatiņas beigās lasītājus gaida saistoši uzdevumi un spēles.

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”

Cena: 8,98 Eur

Vecums: no 5 gadu vecuma

8. Princese pa pastu

Foto: www.lielsmazs.lv

Foto: www.lielsmazs.lv

Apraksts: Šajā grāmatā, ko ilustrējusi pati autore, ir krietna deva humora. Visas 30 princeses, par kurām vēsta Piretas Raudas stāstiņi, ir neparastas un jocīgas: tur ir ačgārnā princese, kura visu dara otrādi, un rejošā princese, kurai kož blusa, drosmīgā princese Mūmija, kurai bail tikai no pelēm, dūmojošā skursteņprincese, kura prinča vietā izvēlas kaķi, un princese ar negantām, nevaldāmām kājām, kuras īstais aicinājums izrādās futbols. Lai kādi sarežģījumi gadās dīvainajām princesēm, stāstiem allaž atrodas jauki un pamācoši nobeigumi.

Cena: 8,50 Eur- 10,70 Eur

Kur var iegādāties: Izdevniecība “Liels un Mazs”, Grāmatnīcas “Jānis Roze”, Grāmatnīcas “Valters un Rapa”

Vecums: pirmskolas vecuma un jaunākā skolas vecuma bērni

9. Bērzu ballīte

Foto: www.lietusdarzs.lv

Foto: www.lietusdarzs.lv

Apraksts: Daudzās ģimenēs paliekošu vietu atradušas rakstnieces Māras Cielēnas un mākslinieces Ilzes Dambes kopīgi veidotās dzejoļu grāmatiņas “Trakulīte Sandalīte”, “Krupītes kurpītes” un “Nāriņas pidžama”. Nu tām pievienojas krājums “Bērzu ballīte”. To ievada dzejolis “Izlūkgājiens”, kas vēsta par bērna acīm, ausīm, degunu, mēli, pirkstiem – visām maņām,  kuras piesakās izzināt pasauli.Grāmatiņā atrodami gan miega stundai, gan Ziemsvētkiem piemēroti dzejolīši. Tā noderēs gan tiem, kuriem vēl jālasa priekšā, gan tiem, kuri mācās vai jau iemācījušies lasīt paši. Bet galvenais – šis krājums ļaus pieaugušajiem un bērniem izbaudīt jaukus kopābūšanas brīžus tajā teritorijā, kur nav vecuma robežu.

Cena: 3,90 Eur

Kur var iegādāties: Veikals “Globuss Rīga”

10. Bezausis un divausis

Foto: www.valtersunrapa.lv

Foto: www.valtersunrapa.lv

Apraksts:Ir zaķi ar platām, šaurām, garām, īsām, kantainām, apaļām vai noļukušām ausīm. Un ir zaķis, kuram vispār nav ausu. Bezausis. Kādu dienu Bezausis atrod olu. Viņā iemājo cerība, ka olas iemītnieks varētu kļūt pa viņa draugu. Taču Bezausi gaida vēl kāds pārsteidzošs atklājums!

Cena: 8,39 Eur

Kur var iegādāties: Grāmatnīcās “Valters un Rapa”

11. Treisijas Bīkeres stāsts

Foto: www.zvaigzne.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Mani sauc Treisija Bīkere. Šī grāmata ir par mani. Stāsts ir gluži neticams un dziļi aizkustinošs. Godīgi. Varu derēt, ka to ievēros un uzfilmēs kāds dižens kino magnāts un es būšu kinozvaigzne. (Tieši tāpat kā mana mamma.) Laikam būs jāļauj Pīteram nospēlēt manā filmā kādu nelielu lomu. Bet Luīzei un Džastīnai gan ne. Nemūžam! Kama varēs rakstīt scenāriju, ja vēlēsies. Kama ir… Ja gribat zināt, kas viņa ir, pāršķiriet lappusi un sāciet lasīt! Grāmatā ir jautras vietas un nepieklājīgas vietas, un skumīgas vietas, un man šķiet, ka šī ir visu laiku labākā grāmata. Un tas taču ir pats par sevi saprotams – galu galā, es palīdzēju to sarakstīt.

Cena: 8,98 Eur

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”, Grāmatnīcas “Valters un Rapa”

12. Pieklājības ābecīte

Foto: www.zvaigzne.lv

Foto: www.zvaigzne.lv

Apraksts: Reizēm būt pieklājīgam un uzvesties rātni ir tik grūti! Sevišķi, ja esi vēl mazs, jūties noguris, ir garlaicīgi un tu īsti nesaproti, ko no tevis gaida māmiņa, tētis, skolotājs vai kaimiņi. Viss kļūst vienkāršāk, ja skaidri zini, ko nozīmē laba uzvedība. Šajā krāsainajā grāmatiņā parādītas vienpadsmit dažādas ainas no bērnu ikdienas. Mazas meitenes un zēni no rīta ceļas, pie galda brokasto, dodas uz bērnudārzu, spēlējas rotaļu laukumā, kopā ar vecākiem iet uz lielveikalu un dara vēl daudz ko citu. Šī ābecīte palīdzēs bērniem apgūt un arī ievērot pieklājības likumus.

Cena: 9,99 Eur

Kur var iegādāties: Grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”, Grāmatnīcas “Valters un Rapa”

Pievienot atbildi

Your email address will not be published. Required fields are marked *